20 FIELDS EVENTS

Z ogromną pasją tworzy i realizuje wydarzenia, które są podstawą świata eventów. Oferuje produkcję zarówno tych dużych, jak i kameralnych wydarzeń. Dba o niebanalne rozwiązania oraz buduje nietuzinkowe scenariusze imprez – od ekskluzywnych gali, bankietów, jubileuszy, po otwarcia obiektów, premiery produktów, imprezy integracyjne, czy też ceremonii zaślubin, przyjęć weselnych.

Dane kontaktowe:

20 Fields - Events

+48 501 520 898

office@20f.pl

20 Fields - Agencja Eventowa | Nasze DNA
6109
page,page-id-6109,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,edgt-cpt-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Nasze DNA

20 Fields

Z ogromną pasją tworzymy i realizujemy wydarzenia, które są podstawą świata eventów. Oferujemy produkcję zarówno tych dużych, jak i kameralnych wydarzeń. Dbamy o niebanalne rozwiązania oraz budujemy nietuzinkowe scenariusze imprez – od ekskluzywnych gali, bankietów, jubileuszy, po otwarcia obiektów, premiery produktów, imprezy integracyjne, czy też ceremonii zaślubin, wesel.

 

Tworząc wydarzenia podchodzimy do nich kompleksowo dbając o najmniejsze szczegóły. Posiadamy przede wszystkim odpowiedziną wiedzę z danej dziedziny, kompetencje oraz umiejętności w zakresie kreowania i realizowania. Dbamy o spektakularną oprawę artystyczną oraz muzyczną, profesjonalną konferansjerkę, scenografię, multimedia, nowoczesne technologie eventowe, jak również pełne zaplecze techniczne, logistyczne oraz cateringowe. Korzystając z naszego doświadczenia, stworzymy dla Państwa niezapomniane wydarzenie!

Kreatywność

Kreatywność jest ważna dla historii firmy. Nasi klienci uważają, że naszym największym atutem jest nasza wyobraźnia która jest podstawą do działania. To kreatywne podejście pozwala nam lepiej poznać naszych klientów oraz zaoferować dopasowane do nich rozwiązania.

Strategia

Kreatywność to nie wszystko! Posiadamy przede wszystkim konkretną wiedzę z danej dziedziny, kompetencje oraz umiejętności w zakresie kreowania i realizowania niezapomnianych wydarzeń. Wartość pomysłu wzrasta, gdy jest on obsługiwany z właściwej strategii.

Event

Wydarzenia to nie tylko produkcja czy organizacji. Tworzone przez nas wydarzenia są częścią całościowego podejścia marketingowego. Kluczem do stworzenia odpowiedniego eventu jest zrozumienie klientów.