20 FIELDS EVENTS

Z ogromną pasją tworzy i realizuje wydarzenia, które są podstawą świata eventów. Oferuje produkcję zarówno tych dużych, jak i kameralnych wydarzeń. Dba o niebanalne rozwiązania oraz buduje nietuzinkowe scenariusze imprez – od ekskluzywnych gali, bankietów, jubileuszy, po otwarcia obiektów, premiery produktów, imprezy integracyjne, czy też ceremonii zaślubin, przyjęć weselnych.

Dane kontaktowe:

20 Fields - Events

+48 501 520 898

office@20f.pl

20 Fields - Agencja Eventowa | Nasze usługi
6294
page,page-id-6294,page-template-default,edgt-cpt-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Nasze usługi

ATRAKCJE

Dla naszych klientów proponujemy szereg atrakcji dopasowanych do charakteru imprezy. Zapewniamy odpowiednią oprawę artystyczną oraz muzyczną  wydarzenia. Współpracujemy z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny, konferansjerami, gwiazdami muzycznymi, celebrytami, aktorami, kabaretami itd

DEKORACJE I SCENOGRAFIA

Każdy przygotowany event potrzebuje specjalnej oprawy scenograficznej, która nada wyjatkowego charakteru oraz atmosfery. Dbamy o odpowiednią aranżację przestrzeni, projektujemy scenografię tematyczne oraz kompozycje florystyczne, wykonujemy dekoracje przestrzenne oraz zabudowy targowe. Zapewniamy duży wybór mebli eventowych. Wszystko dopracowane do najmniejszego szczegóły i przedstawione w formie wizualizacji.

 OBSŁUGA TECHNICZNO LOGISTYCZNA

Przygotowując wydarzenia stawiany nacisk na profesjonalną obsługę techniczną i logistyczną zapewniając przez to spojne widowisko. Dbamy o każdy element eventowej infrastruktury: oświetelnie i nagłośnienie sceniczne, nowoczesne technologie multimedialne, konstrukcje sceniczne oraz hale namiotowe różnego typu.

SERWISY INTRENETOWE

Na potrzeby dużych wydarzeń tworzymy specjalne serwisy internetowe oferujące sprzedaż biletów lub panele służące do rejestracji uczestników wydarzenia i nie tylko. Tego typu nowoczesne kanały w dużej mierze ułatwiają organizację i usprawniają zarządzanie przedsięwzięciem.

OBSŁUGA PERSONALNA

Podcza realizacji tworzonych przez nas eventów zatrudniamy do obsługi profesjonalną i doświadczoną obsługę presonalną tj., hostessy, modelki i modele oraz koordynatorzy.  W ludziach siła – dlatego w tego rodzaju akcjach skrupulatne przeszkolenie załogi to absolutna podstawa.

CZARTERY ŻAGLOWCÓW/STATKÓW

Zajmujemy się czarterem różnego typu jednostek pływających od małych łodzi motorowych przez żaglowce polskie i zagraniczne po ogromne promy turustyczne. Stanowią nietuzinkową alternatywę wybory lokalizacji do rezalizacji np.; jubieluszy, imprez typu deck party, spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych, szkoleń itd.